Home БЕБЕШКА ХРАНА КАША ЗА БЕБЕ: Есенска радост – појадок

КАША ЗА БЕБЕ: Есенска радост – појадок

2224
ХитКујна канал

состојки:

200 грама тиква,
1 јаболко,
1/2 лажичка кокосово масло

подготовка:

Сварете ја тиквата и изблендирајте ја заедно со јаболкото. Додадете кокосово масло и појадокот е подготвен!
Добар апетит!!!