Home БЕБЕШКА ХРАНА КАША ЗА БЕБЕ: Есенски микс – тиква, цвекло, јаболко и банана

КАША ЗА БЕБЕ: Есенски микс – тиква, цвекло, јаболко и банана

4318
ХитКујна канал

Состојки:

1/2 цвекло,
1 банана,
1 јаболко,
200 гр тиква

подготовка:

Одделно се варат цвеклото и тиквата.
Се блендираат заедно со јаболкото и бананата и појадокот за вашето најмило е подготвен.