Home ПИЈАЛОЦИ весели Фонтана на младоста

Фонтана на младоста

3612
G Natural

Состојки:

  • ½ доза водка
  • ½ ситно сечкан корен од ѓумбир
  • 2 дози сок од калинка

Начин на подготовка:

Искомбинирајте ги сите состојки во шејкер. Промешајте и послужете.

На здравје!

Фонтана на младоста