Home БЕБЕШКА ХРАНА Сладок појадок за вашето најмило

Сладок појадок за вашето најмило

1650
SHARE

состојки:

1/2 банана,
2 помали јаболки,
1/2 лажичка косово масло

подготовка:

Состојките се блендираат и се додава кокосовото масло. По желба во овошјето можете да додадете и бисквити.