Home ГОТВАЧ гезме Многу лесно – а ќе имате богат појадок (фото)

Многу лесно – а ќе имате богат појадок (фото)

4973
SHARE

Состојки:

  • Леб на кришки
  • Салама и кашкавал по избор
  • Домати
  • Јајце
  • рендан кашкавал
  • Павлака или мајонез – за мачкање на лепињата
  • Магданос за декорација

Подготовка:

Наредете како на фотографијата – прелијте со изматени јајца потпечете неколку минути и готово е!

Богат појадок