Home ДЕКОРАЦИЈА Идеи за декорација на домашните кифлички

Идеи за декорација на домашните кифлички

4377
0
SHARE

Тестото е исто како и она со кое ги подготвувате обичните кифли, а за фил може да ставите намирници по ваша желба.Добро е за ежот како очиња да употребите маслинки.
Декорација

Во облик на птица:

Декорација

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here