Home ДЕКОРАЦИЈА „Cake pops“ – за само неколку минутки ќе ги воодушевите вашите најмили

„Cake pops“ – за само неколку минутки ќе ги воодушевите вашите најмили

1460
0
SHARE

Искористете ги округлите бисквит колачи полнети со крем и направете интересна декорација која ќе ги воодушеви вашите деца.

Нека проработи вашата креативност.

Прелијте ги со бел шеќерен фил, украсете ги со шарени или чоколадни трошки.

Добар апетит!

Cake pops

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here